У Запоріжжі стартував проект «English Bla-bla club 2017»

В Запоріжжі стартував проект «English Bla-bla club 2017» з покращення англійської мови за підтримки християнського студентського руху Campus ZP

Заняття проходять у незвичному вигляді: тут не має нудної граматики, стандартних текстів та завдань. Навпаки, перш за все основною метою клубу є розвиток вміння спілкуватися англійською мовою, розвиток комунікативних здібностей та позбавлення страху до «живого» спілкування.

Зустрічі відбуваються у форматі спілкування. На початку учасникам пропонуються підказки, корисні фрази та інформація, також пісні, відео, фільми, ігри, тощо. Програма заходу націлена на послідовне вивчення мови та здобуття гарних навичок спілкування. «Вивчення мови під силу кожному, головне – бажання. В нашому клуб, перш за все, це дружня атмосфера, яка сприяє вивченню англійської», — розповіла Ангеліна Голянчук, одна з організаторів та студентка економічного факультету ЗНУ.

6rYPlDD8EOM

Під час другої зустрічі учасники клубу мали змогу поспілкуватися з носіями англійської мови. В гості до студентів завітала пара з Америки. Темою заняття були «Стериотипи про Америку». Наступна зустріч відбудеться 8 квітня.

Вероніка ХОРОЛЬСЬКА