У Запоріжжі святково відзначили 83-річчя Олександрівського району

18 квітня в Запорізькому академічному музично-драматичному театрі ім. В. Магара урочисто відзначили "день народження" Олександрівського району міста Запоріжжя

Ще до початку урочистої частини у холі театру гостей зустрів танцювальний колектив з декількома номерами, а також — симфонічний оркестр, що потішив запоріжців низкою музичних композицій.

Заснований в 1935 році на основі рішення про створення нової адміністративної одиниці в Запоріжжі Олександрівський район спочатку мав назву «Сталінського», в 1961 році став «Жовтневим», а в 2016 році отримав назву на честь старого «імені» міста — Олександрівська.

Урочистий захід розпочався показом відео з кадрами кінохронік та екскурсом в минуле Олександрівського району. Наступними на сцені прозвучали виступи представників міської й обласної адміністрації: вони привітали гостей свята, вручили  грамоти й нагороди працівникам районних закладів та окреслили плани розвитку Олександрівського району.

Практично кожен, хто виступав на сцені з привітанням, відзначав концентрацію в Олександрівському районі навчальних, культурних закладів, підприємств та місць відпочинку, і підкреслював важливість та перспективність розвитку цієї частини міста. Наразі на території району ведуться роботи з реконструкції скверу Театрального, а також, за словами представників міської адміністрації, плануються заходи з благоустрою Дубового Гаю — одного з улюблених місць відпочинку мешканців та гостей міста.

Після офіційної частини розпочалася творча програма заходу: на сцені виступили співаки, музиканти та танцювальні колективи міста з різноманітними номерами.

Олександра ЛОЗОВ’ЮК