У Запоріжжі відбудеться фестиваль американського кіно

З 16 по 18 березня в Запоріжжі за підтримки Посольства США в Україні триватиме 8-й Фестиваль американського кіно “Незалежність”, повідомляє EdisonSpace.

https://www.facebook.com/cultprojector/

В програмі заходу – низка найкращих документальних стрічок від American Showcase. Тематика фільмів досить «гостра»: соціальна нерівність, подолання своїх слабкощів та історії успіху.

«Цей фестиваль для того, щоб люди приходили, спілкувалися, ставили питання та удосконалювали свою англійську мову, адже всі фільми звучать мовою оригіналу з українськими субтитрами», — говорить Вікторія Верес — директор ГО «Культпрожектор».

16 березня О 18:00 відкриває фестиваль кінострічка «Школа 911», у якій розповідається про один рік із життя незвичайної служби швидкої допомоги: підлітки штату Конектикум взяли під свій контроль здоров’я та життя людей.

О 20:00 у фільмі «Класовий поділ» ви зможете спостерігати за змінами Челсі очима дітей з різних вулиць як сильно відрізняються погляди різних за походженням підлітків які мешкають в одному й тому ж самому місті.

Наступною стрічкою, показ якої відбудеться 17  березня о 17:00 є «Ті-Рекс. Її боротьба за золото». Юна боксерка Клареса покаже, як не скласти руки й не піддатися відчаю та йти до кінця, щоб здійснити свою заповітну мрію.

 

А як подолати несправедливість та змінити світ на краще розкажуть троє друзів о 19:00. Одного дня колишні в’язні вирішили відрите власне детективне агентство у своєму місті, щоб боротися з несправедливістю та злочинністю.

Що таке справжня дружба? Дізнайтесь відповідь 18 березня о 17:00 у фільмі «Я штовхатиму тебе» на прикладі двох друзів, Джастіна Скісука та Патріка Грея, під час їхньої важкої, але незабутньої подорожі.

Завершує фестиваль о 19:00 збірка короткого метру: кінострічки «Останній сільський танец», «Чайнатаун назавжди», «Я — юпік» та «Скрипка Джо».

Нагадаємо,  фестиваль американського кіно «Незалежність» відбудеться в коворкінгу «Edison Space» (вул. Гагаріна 3), вхід безкоштовний.

Вероніка КОСА