У Запоріжжі відбувся благодійний музичний концерт

2 квітня в контексті проекту "Любов милосердствує" у Запоріжжі відбувся благодійний музичний концерт

Фото: Олександр Мірошниченко

На концертній сцені виступив камерний оркестр Запорізького музичного училища ім. П. Майбороди «Концертіно», запорізькі вокалісти, вокальній колектив дитячого будинку «Надежда»,  хор Свято-Андрїївського кафедрального собору.

У контексті заходу відбулася акція «Діти – дітям», де вихованці недільних шкіл і творчих колективів міста представили гостям концерту свої «хенд-мейд» вироби, з продажу яких усі кошти пійдуть на лікування хворих дітей. За попередніми підрахунками, на цьому дитячому міні-ярмарку було зібрано близько 4000 гривень.

Також до благодійного проекту приєдналися представники підприємств «Запоріжсталь» та «Запоріжкокс», презентувавши грошові сертифікати. Зібрані під час заходу та презентовані кошти підуть на придбання медичних препаратів та обладнання, необхідних для лікування хворих дітей. За 7 років благодійний проект «Любов милосердствує» зібрав понад 4 млн грн, понад 100 літрів крові,і як результат  — десятки врятованих дитячих життів.

«Коли стільки добрих, небайдужих людей збираються разом заради допомоги ближньому, це — завжди велика радість. Нас привела сюди біль за наших дітей, тому що чужих дітей не буває. Я вдячний кожній людині, хто в цей недільний день прийшов, щоб взяти участь в нашому благодійному концерті», — зазначив організатор благодійного проекту «Любов милосердствує» архієпископ Запорізький і Мелітопольский Лука (Коваленко).

Автор: Олександра ЛОЗОВ’ЮК

Фото: Олександр МІРОШНИЧЕНКО, Олександра ЛОЗОВ’ЮК