У Запоріжжі відкрилася виставка картин Тетяни Яблонської
В перший день весни у Запорізькому художньому музеї відриклася виставка видатної української художниці, Тетянии Яблонської, чиї роботи справді дарують весняний настрій та надихають своїм світлом та життєствердністю
Виставка присвячена 100-річчю з дня народження відомої художниці, що відзначалося 24 лютого цього року. У фондах Запорізького художнього музею зберігається 33 роботи Тетяни Яблонської. «Наша колекція робіт – найбільша за кількістю, єдиний конкурент у нас – це Національний художній музей у Києві», — зазначила заступник директора Запорізького художнього музею Галина Борисова.
В експозиції представлені роботи різних етапів творчості художниці, різних жанрів та настроїв — таким чином глядач може глибоко оцінити розмаїття картин Тетяни Яблонської, особливостей кожного періоду її творчої діяльності.
Окрім асорті з картин Тетяни Яблонської, на відкритті виставки були презентовані друковані видання, присвячені творчості та особистості української художниці.
Олександра ЛОЗОВ’ЮК