У Запоріжжі запрацювала «Майстерня міста»

В Запоріжжі, 3 червня в центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» вперше відкрилася дивовижна львівсько-запорізька локація «Майстерня міста»

«Головна ідея цього проекту – допомогти об’єднати  різноманітні активні громади в містах, а також селищах та районах за підтримки громадських організацій, фондів, підприємств, місцевої влади розвивати свої населені пункти та місця відпочинку власними силами», — розповів координатор львівсько-запорізької майстерні в Запоріжжі Олександр Кахай.

В перший день відкриття нової локації пройшов пізнавальний тренінг «маршрут безпеки», який направлений на протидію торгівлі людьми.

«Тема торгівлі людьми наразі є досить актуальною, тому що люди дуже часто зникають, виїжджаючи за кордон і з ними трапляються неприємні ситуації. І сьогодні на практичному прикладі ми хочемо показати і навчити людей, як можна захистити себе і уникнути такої ситуації», — зазначив президент запорізької громадської організації «Центр розвитку кар’єри «Професіонали» Кирило Дядя.

Бажаючих відвідати тренінг було небагато, але ті хто взяли в ньому участь були задоволені, бо отримали багато корисної інформації. Проходив тренінг в ігровій формі. Учасники розділилися на дві команди (сині та червоні) та по черзі тягнули білети з запитаннями про те, як захистити свої права, коли працюєш за кордоном, які потрібні документи, якщо плануєш поїхати за кордон. Адже трапляєтсья чимало випадків, коли люди, залишаючи свою країну, сподіваються на краще життя в іншій, але замість того — потрапляють в рабство і працюють за кордоном безкоштовно.

«Майстерня міста» реалізується за підтримки молодіжної організації «Наше щасливе життя».

Нагадуємо, локація «Майстерня міста» триватиме протягом місяця. Кожні вихідні всі бажаючі зможуть відвідати різноманітні майстер-класи, тематичні лекції, подивитися фото-сушки, обговорювати і планувати урбаністику (галузь знань про концепцію розвитку міста), а також буде можливість поспілкуватися з представниками соціально-відповідального бізнесу та інше.

Тетяна НАУМЕНКО