У Запоріжжі зіграли «Зоря» з «Динамо»
25 лютого в Запоріжжі відбувся перший матч другого кола Ліги Парі-матч. О 14:00 на стадіоні "Славутич Арена" в рамках 19-го туру зустрілися команди "Зоря" (Луганськ) і "Динамо" (Київ)
У Запоріжжі — +3°С, але прохолодна погода не стала перешкодою для любителів футболу. Не зважаючи на холодний дощ зі снігом, гру відвідали близько 4500 глядачів.
Матч між чинним чемпіоном України і командою, яка претендує останні роки на призові місця, обіцяв бути видовищним і наповненим боротьбою — адже і «Зоря», і «Динамо» борються за друге місце турнірної таблиці. Склад команд був радикально перетасований, причиною чого став перехід гравців в інші клуби в період зимової перерви і спроби побудувати нову результативну команду. Арбітром матчу виступив харків’янин Костянтин Труханов.
Гра почалася з наступу київської команди. «Біло-сині» з перших хвилин взяли ініціативу на себе і поспішили атакувати ворота Шевченка, але рахунок гри відкрив нападник «Зорі» Бонавентура, який скористався моментом і забив зі штрафного. Вже через 10 хвилин Гармаш відновив паритет, увірвавшись в штрафну і майстерно скориставшись пасом Буяльського. На 29 хвилині Бесєдін, зігравши на випередження, подвоїв рахунок своєї команди.
Другий тайм не був настільки насичений моментами. Гра в розріз від киян, довгі передачі Пантича, новачка основного складу, і швидкісні проходи Ярмоленко додавали інтенсивності. «Зоря» «огризалася» та намагалася перешкодити усім спробам суперника. Не зважаючи на результат матчу, перемогу аж ніяк не можна назвати легкою: команди безстрашно використовували по максимуму кожен момент гри.
Не обійшлося протистояння і без втрат. Ще на початку матчу головна надія Зорі Бонавентура, який значно додавав швидкісті і загострював гру, отримав травму і був негайно відправлений на швидкій в лікарню. До кінця гри луганчани залишилися в меншості після червоної картки для Опанасенка.
Дві втрати за матч для «Зорі» і 1: 2 на табло на користь «Динамо» — луганській команди прийшлося нелегко, але головний тренер Юрій Вернидуб налаштований оптимістично і закликає уболівальників відвідувати стадіон частіше. «Приходьте! Постараємося не розчарувати вас!», — наголосив він на післяматчевій прес-конференції.
Автор: Ольга ОСТАПЕНКО