У Запоріжжі зустріли Міжнародний день аутиста

2 квітня у всьому світі назване Днем поширення інформації про людей із аутизмом. Не залишилось осторонь і Запоріжжя - на міський площі Фестивальній пройшов фестиваль, приурочений до цього дня

З 11 ранку і до 15:00 на площі працювали аніматори та волонтери. Були розставлені столи з ігровим інвентарем, серед якого можна було взяти собі корону або інший реквізит, зробити зачіску, намалювати на піску картину. На площи було розміщено фотозони, які дозволяли на мить «перетворитися» в лицаря або козака, а також боулінг-доріжки, де можна було випробувати себе у грі.

MtRFrUXOPV4

FG7hwBOrMKA

Також на площі проходила виставка ретро автомобілів та відбувся інструктаж від МНС Запоріжжя. Дітей розважали герої улюблених мультиків: Лунтик, Міккі Маус, баранчик Шон, лев Алекс, Міньйон і Фіксікі.

jXMQV42EUWw
Кожен гість заходу мав можливість безкоштовно отримати повітряну кульку, прапорець та інформаційний флаєр. У фіналі програми всі пристуні на площі запустили в небо блакитні кульки. «Ми хочемо кращого для наших дітей. Хочемо підтримати дітей та батьків. Вселіть в кожного віру!» — підсумувала ведуча заходу.


Ольга ОСТАПЕНКО