У Запорізькому національному університеті відбувся щорічний День абітурієнта

18 жовтня у Запорізькому національному університеті пройшов День абітурієнта

Розпочалась зустріч із гостями концертною програмою. Студенти розповіли майбутнім колегам про переваги навчання в ЗНУ, представили наявні в університеті факультети, познайомили з деканами. Також абітурієнтам розповіли про можливі перспективи, які розкриваються перед випускниками кожного факультету.

Під час офіційної частини до гостей звернулися представники ректорату та приймальної комісії університету. Зокрема, проректор Олександр Бондар наголосив, що рішення абітурієнтів вступати саме в цей університет їх не розчарує. Адже, за його словами, ЗНУ може похвалитися висококваліфікованим викладацьким складом і, як наслідок, якісним рівнем підготовки студентів. Проректор повідомив, що в університеті представлені 16 факультетів і два коледжі, тому в студентів є можливість обирати з-поміж 50 фахових спеціальностей.

По закінченню урочистої частини заходу абітурієнти отримали змогу поспілкуватись з викладачами та старшокурсниками, дізнатись більше про студентське життя та навчання в університеті.

Завершився захід квестом від студентів фізичного факультету. У грі могли взяти участь усі охочі присутні. Метою квесту було якнайближче знайомство гостей зі студентським життям шляхом виконання різноманітних завдань.

                                                                                          Васюкова Лада