У ЗНУ найбільша кількість менеджерів-першокурсників серед усіх вишів України

1Один із наймолодших факультетів Запорізького національного університету (факультету менеджменту цього року виповниться 19 років з часу заснування), здійснив рекордний набір першокурсників на контрактну форму навчання, випередивши провідні університети України.

Декан факультету менеджменту Ірина Шавкун повідомила, що студентів, які навчатимуться за ОКР «бакалавр» напряму «Менеджмент», нещодавно стало на 54 контрактника більше.

«За даними щодо працевлаштування випускників попередніх років нашого факультету, безробітними не лишається майже ніхто. Випускники нашого факультету – конкурентоспроможні на ринку праці як в Україні, так і за кордоном. Робота усіх викладачів і співробітників факультету спрямована на підвищення іміджу факультету і університету, ми намагаємося йти, як то кажуть, «у ногу з часом», — розповідає декан факультету.

До речі найбільшою популярністю серед абітурієнтів факультету менеджменту сьогодні користуються такі напрями, як ««Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Менеджмент організацій».

Нагадаємо, минулого навчального року на факультет менеджменту на контрактну форму навчання вступили 35 першокурсників.

Автор: Ірина Москаленко