У ЗНУ триває прийом заяв від вступників до магістратури, які складають ЗНО

З 13 травня до 3 червня у Запорізькому національному університеті триває прийом документів від вступників до магістратури, які мають пройти реєстрацію для участі у вступних випробуваннях: це – єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) за технологією ЗНО

Нагадаємо, що потрібно скласти ЄВІ для таких спеціальностей: 032 Історія та археологія, 033 Філософія, 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа і страхування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 242 Туризм, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії. А для спеціальності 081 Право крім ЄВІ потрібно вдало пройти ще й ЄФВВ. Якщо абітурієнт прагне вступити на іншу спеціальність, ніж буде зазначено у його дипломі бакалавра, то відповідно до умов перехресного вступу, окрім вказаного, має ще скласти додаткове вступне випробування (див.: https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/5-programi-faxovix-ispitiv-magistr/ ), яке відбудеться 22 та 31 травня.

Другий день триває робота відбіркової комісії для вступу в магістратуру, якою керує відповідальний секретар, начальник відділу моніторингу якості освіти і ліцензування Марина Томченко. На сьогодні від даної категорії вступників надійшло близько 70 заяв на денну та заочну форми навчання.

Консультанти та оператори, які працюють у відбірковій комісії перевіряють документи абітурієнтів, завіряють копії, заповнюють електронні реєстраційні форми, надають консультації щодо правил прямого та перехресного вступу, а також роз’яснюють послідовність дій вступникам та інші нюанси щодо перебігу вступної кампанії для тих, хто прагне навчатися надалі у магістратурі. Після здійснення реєстрації, абітурієнт отримує «Екзаменаційний лист», логін та пароль для входу в особистий кабінет.

Для того, щоб зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) за технологією ЗНО, абітурієнт повинен особисто надати наступний перелік документів у паперовому варіанті:

— довідку з деканату щодо планового строку завершення навчання;

— оригінал та копію документу, що посвідчує особу, або ID-картки та витягу з Єдиного державного демографічного реєстру (за наявності);

— оригінал та копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (індивідуальний податковий номер);

— у разі зміни прізвища, імені та по батькові – оригінал та копію документу, що вказує на зміну паспортних даних;

— чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см;

— оригінал та копію військового квитка або приписного посвідчення (чоловіки).

Єдиний вступний іспит з іноземної мови абітурієнти складатимуть вже 2 липня, а інші вступні випробування – відповідно до графіка: https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/4-etapi-vstupnoji-kampaniji-magistr/

На іспит абітурієнти мають прийти із роздрукованою перепусткою, документом, що посвідчує особу, та ручкою чорного кольору.

На інші спеціальності, які не передбачають складання ЗНО з іноземної мови, прийом документів триватиме з 3 до 31 липня. А з 13 травня по 31 травня відбудеться складання додаткових фахових вступних випробувань.

Відбіркова комісія до магістратури знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66, навчальний корпус № 1, поверх 2, аудиторія № 38. Години прийому документів для реєстрації на ЄВІ з іноземної мови: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00, субота з 9.00 до 14.00.

Джерело: znu.edu.ua