У ЗНУ відсвяткували початок нового навчального року

Масштабним святкуванням відзначився цьогорічний День знань у Запорізькому національному університеті. 30 серпня на площі перед другим корпусом під більш ніж сотнею парасольок зібралися студенти, викладачі та співробітники вишу, щоб дати старт поточному навчальному року.

Центр культури та студентська рада зробили все можливе, щоб гостям ніколи було нудьгувати. Розпочалась програма з дискотеки у стилі 90-х. Колективи та студенти університету вражали аудиторію виступами та динамікою, яка не на секунду не вгасала.

Урочисту частину Гімном України відкрила вокальна студія «Кантилена». Також номер підготував дитячий хореографічний колектив. Одразу після  творчих виступів зі словами привітання звернулися ректор університету Микола Фролов, адміністрація вишу, викладачі й колишні випускники університету.

69321406_415854202380858_1043691488313081856_nКожний охочий цього дня міг зробити світлини в цікавих фотозонах та з незвичайними персонажами – ходулістами.

Для першокурсників — це перша студентська вечірка на якій вони – головні гості. «Свято було яскравим, різноплановим та молодіжним. Звичайний День знань дуже цікаво обіграли. Виступ на даху корпусу та вибух хлопавки особливо справили враження», — поділилася студентка першого курсу факультету менеджменту Пономарьова Катерина. А більш балувана публіка, магістри математичного факультету, відмітили, що «номер на даху був схожий на виступ Тіни Кароль у День незалежності України» і підкреслили, що «парасольки над площею — не нова фішка не тільки для вишу, а й для країни, можна було б подумати над чимось оригінальнішим».

Наприкінці студенти та гості свята випустили в небо голубів та відправилися знайомитися ближче з власними факультетами.

Валерія КАПЛЯ