У ЗНУ завершилися відбіркові тури конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс!»

10743366_731057583647817_1989684145_nТепер перед членами журі непросте завдання - відібрати найяскравіші номери від всіх факультетів ЗНУ для гала-концерту. 

Головою журі четвертого конкурсного дня був художній керівник Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко, а суддями – керівники студій Центру: Олексій Савицький, Наталія Пиріг, Ірина Василенко. Також оцінювали зірок цього дня представники культурно-масового сектору Студентської Ради ЗНУ: Оксана Вітковська, Любов Власова, Катерина Черниш.
Відкривали конкурсний день першокурсники історичного факультету. Проникливими були виступи вокалістів факультету з романсом «Зимова ніч» та хореографічними номерами. Родзинкою виступу першокусників історичного факультету стала гра талановитої студентки на скрипці. Журі відзначило, що такої якісної і вражаючої презентації на «Дозвольте відрекомендуватися» від історичного факультету не було щонайменше років десять.
Другими презентували свою творчість студенти факультету іноземної філології. Надзвичайно гарними і професійними були хореографічні номери цих конкурсантів. Сильною була й підтримка залу у факультету: вболівальники підготували привітальні плакати і зустрічали своїх зірок бурхливими оплесками.
Завершували не тільки четвертий день конкурсу, але й весь відбірковий тур першокурсники біологічного факультету. Неперевершеними були виступи з індійськими танцями та пісенні пародії.

Проект «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс!» продовжиться гала-концертом з нагоди Міжнародного дня студента 17 листопада о 16 годині в актовій залі ЗНУ другого навчального корпусу.

за матеріалами Прес-центру ЗНУ
фото Марія Канцелярист