Учні Козацького ліцею познайомились із факультетом журналістики ЗНУ

Першого листопада старшокласники Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Козацький ліцей» познайомились із факультетом журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяна Іванець і доцентка кафедри журналістики Юлія Любченко провели профорієнтаційну онлайн-зустріч із учнями 11-х класів.

«Сьогодні Запорізький національний університет і факультет журналістики для абітурієнтів має низку пропозицій, які можуть допомогти їм визначитись із майбутньою професією, підготуватися до вступу, розібратися з нововведеннями вступної кампанії 2024 року. Саме тому такі консультації – важливі та корисні для учнів», – зауважила Тетяна Іванець. Під час зустрічі Тетяна Олександрівна презентувала Віртуальну навчально-консультаційну платформу «Вступник-2024», на якій зібрано всю оперативну інформацію щодо вступу до закладів вищої освіти. Саме тут абітурієнти можуть отримати консультації щодо всіх етапів вступної кампанії, перевірити свої знання з необхідних предметів, оформити юридичний висновок для вступу пільгових категорій тощо. Також викладачки факультету журналістики нагадали про профільні олімпіади і запросили на олімпіаду з Медіакультури, яка відбудеться 25 листопада.

Школярі отримали повну інформацію про освітні програми факультету журналістики. Юлія Любченко докладно розповіла про особливості кожної з них і наголосила на професіях, які можна здобути на ОП «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю» та «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання». Окремо викладачка окреслила ті професійні навички, які опановують студенти, навчаючись на факультеті журналістики: «Інформаційна сфера сьогодні активно розвивається, ми слідкуємо за сучасними  трендами професій і намагаємось максимально відповідати цим тенденціям. Тому сьогодні наші студенти створюють контент не тільки для традиційних медіа, а й для соціальних мереж, онлайн-платформ, вчаться його якісно оформлювати й ефективно просувати».

Завершилась зустріч практикумом «НМТ з української мови крізь призму реклами». На прикладі рекламних текстів учні згадали основні правила, на які варто звернути увагу під час підготовки до тестування.

Представники ЗНУ подякували класним керівникам одинадцятикласників Козацького ліцею Сергію Філоненку й Людмилі Яковенко за організацію зустрічі.