Українська музика

Цікавість до української музики з кожним днем зростає. Війна, яку розпочала росія підштовхнула українців відмовлятися від російського продукту та взагалі від прослуховування музики мовою країни агресора. Сьогодні ми розповімо про маловідомих сучасних виконавців, у яких ви зможете знайти україномовні пісні різного жанру та додати у свій плейлист.

https://ps.informator.ua/2022/03/08/shho-posluhaty-pid-chas-vijny-top-patriotychnyh-pisen-dlya-pidnyattya-bojovogo-duhu-ukrayincziv/


Макс Пташник львівський музикант, сонграйтер, аранжувальник, який працює у стилях hip-hop, electro-pop та суміжних. Один з найяскравіших представників нової школи незалежної Україномовної сцени. Макс створює продукт який є повністю під його креативним контролем. Дебютна робота Макса EP «Обіцянка кінця самотності», видана власними силами в квітні 2017 привернула увагу музичних критиків та стала першим кроком в кар’єрі.
JAZZFORACAT це вінницький гурт, основними та незмінними учасниками є Сергій Асафатов та Сергій Яцюра. У їх піснях звучать ударні, іноді саксофон та перкусія, також невід’ємною частиною є струнний квартет. Завдяки музичній різноманітності інструментів будь-який випадковий слухач може знайти щось для себе.
Ницо Потворно альтер-его київського співака та лікаря Сергія Гусака, ексвокаліста гурту Леді Джанк. У січні 2019 року вийшов дебютний мініальбом проєкту «Револьвер 13». Сергій Гусак і його альтер-его одне з найцікавіших явищ в українському альтернативному репі.
Krechet український анонімний реп-виконавець. З’явився на українській сцені в серпні 2020 року. Krechet виконує власні україномовні пісні в жанрі реп. Перші пісні Krechet з’явилися у серпні 2020 року. Першим релізом став сингл «Голуби», що вийшов 21 серпня 2020 року та 28 серпня того ж року ввійшов у дебютний альбом виконавця «Пишність».
drimandr Олександр Злотніцький інді/хіп-хоп/емо виконавець з міста Долини Івано-Франківської області. Проєкт drimandr створено у 2018 році. Олександр випустив 6 EP, більше десятка синглів і декілька лірик-відео та кліпів. У дискографії виконавця можна знайти багато впливів різних жанрів: від поппанку та інді до трепу або емо.
Паліндром – яскравий музичний проєкт учасника львівського реп-гурту Глава 94 Степана Бурбана (у репі має псевдонім Кашляючий Ед). Степана називають одним із найталановитіших представників нової хвилі в українській музиці. Паліндром синтезує музику минулого, насичує її українським культурним контекстом.

підготувала Вікторія Свідерська