Украънський режисер оприлюднив перший трейлер анімаційної короткометражки Mishkin The Cosmonaut («Космонавт Мішкін»)

Сюжет 5-хвилинного фільму розповість про космонавта Мішкіна, який зазнав аварії на невідомій планеті. Його корабель вийшов з ладу, тому Мішкін змушений чекати рятувальної місії. За цей час він і його роботизована собака побудують тимчасовий будинок з уламків корабля.

Пізніше за ними прилетить судно. Однак воно сяде за багато кілометрів від стоянки Мішкіна. Щоб повернутися додому, Мішкін і собака вирушать в довгий шлях по новій планеті. Історія, як зазначає режисер фільму, заснована на повісті «Варіанти вибору» Роберта Шеклі.

Фільм роблять режисер (а також моделлер, візуалізатор і композер) з України Володимир Власенко, російські аніматори Андрій Баронів і Олександр Кукін, спеціаліст з візуальних ефектів Віталій Гілляка і Каріна Оринянська, яка займається розкадровкою. Музику пише Микита Троєпольскій. Вони теж з України.

Творці ролика планують зробити 2-хвилинний тизер, в якому покажуть також роботизовану собаку Мішкіна. З ним вони хочуть вийти на Kickstarter або іншу платформу по збору коштів. Готову версію фільму розраховують випустити до кінця року.

За матеріалами: radio24.ua