В Запоріжжі Павло Вольвач презентував свій третій роман «Сни неофіта»

14-го березня в Запорізькій обласній бібліотеці презентував свою книгу «Сни неофіта» письменник, журналіст, призер Шевченківської премії та уродженець Запоріжжя, Павло Вольвач

Лекційна зала, де проходила презентація, була переповнена прихильниками творчості письменника. Модератором зустрічі виступив запорізький журналіст Валентин Терлецький. Павло Вольвач розповів гостям заходу, про що ж повідають читачеві його «Сни неофіта»: «Це роман про буремні, страшні 90-ті роки, роки-чорновики Запоріжжя. Саме місто виступає тут оповідачем та тлом подій одночасно. Роман автобіографічний, однак ототожнювати автора й оповідача не варто. Це не портрет головного героя, а колективний портрет епохи».

Запоріжжя стало першим із п’яти міст, в котрих заплановано представити аудиторії «Сни неофіта». На презентації в Запоріжжі Павло Вольвач розказав про значення назви свого роману: «Неофіт — це оповідач, але якщо брати ширше то це — всі люди, які свого часу жили в 90-ті. Неофіт ввійшов в нове життя, сповнений мріями». Наступними після рідного міста автора та головного місця подій роману стануть Кам’янське, Дніпро, Харків і Суми.

starylev.com.ua

Павло Вольвач – прозаїк, поет, публіцист, перекладач. Народився в Запоріжжі. Працював на заводах, змінив багато професій і спеціальностей. Зокрема, був слюсарем, ливарником, сантехніком, художником-оформлювачем, продавцем, бутлегером, журналістом-телевізійником, кореспондентом Української служби Радіо Свобода. Автор 9-ти поетичних книжок та романів «Кляса» (2004), «Хрещатик-Плаза» (2012), «Сни неофіта» (2017). Живе і працює письменник у Києві.

Автор: Інна Редька