В Запоріжжі відсвяткували ювілей волонтерського руху «Твори добро, Україно»

2 грудня в БК "Металургів" відбувся традиційний волонтерський бал волонтерського руху «Твори добро, Україно». Цього року організація відзначила свій ювілей - 10 років!

Для гостей була влаштована розважальна програма — святковий концерт. Програма була насичена музикою, танцями, привітаннями гостей і, звичайно, позитивними емоціями. Протягом всієї святкової програми грав духовий оркестр. Гості мали змогу насолодитися виступами талановитих танцювальних колективів та колективів акторської майстерності.


47368671_747062678990034_1659297865337405440_nОльга Павлік — координатор волонтерського руху «Твори добро ,Україно»

– Розкажіть, будь ласка, благодійний фонд діє лише в Запоріжжі чи по всій Україні?

– Ми започаткували всеукраїнський рух. Організувалися разом з Донецькою та Дніпровською областями. Звичайно, ми можемо називатися всеукраїнським, тому що та молодь, яка навчається у нас в Запоріжжі, вона потім виростає і їде в інші міста де продовжує свою справу.

– Які колективи сьогодні представлені у концертній програмі?

– Виступав дитячий колектив — учасники є й нашими волонтерами, вони ходили із нами в дитячі садочки. Також сьогодні тут виступають колективи БК «Металургів», які теж постійно з нами розвиваються, були на перших наших балах — і дотепер вони з нами. Тобто всі наші партнери, всі наші колеги тут разом з нами і ми розділяємо з ними свято.


На заході була присутня Олександра Бут. Дівчина, яка не дивлячись на всі перешкоди життя, своїми вчинками примножує добро в цьому світі щоразу доводячи, життя – прекрасне. Лозунг Олександри з яким вона впевнено крокує по життю: «Немає нічого неможливого».


47290701_956683348054641_360633934100299776_nОлександра Бут – волонтер всеукраїнського волонтерського руху «Твори добро Україна!» та міжнародного волонтерського руху «Volunteer Community»

– Чим саме ви допомагаєте людям?

– Я беру участь в десяти напрямках руху «Твори добро, Україно». Мій основний напрямок — допомога дітям, ми їздимо до інтернатів з аніматорами та робимо розважальні програми. Спілкуємось з дітьми, проводимо для них конкурси, намагаємось соціалізувати та інтегрувати дітей, аби вони відчували себе частиною соціуму.


Виконуюча обов’язки директора благодійного фонду «Mazol Tov» Інеса Носенко була ведучою святкової програми. Вона особисто привітала всіх присутніх в залі, а надто тих, хто допомагав та доклав неабияких зусиль до підготови 10-річчя волонтерського руху «Твори добро, Україно».


47477609_2133171076936298_7715679473319804928_nІнеса Носенко директор Єврейського общинного центру «Мазаль Тов»

– Хто допомагав безпосередньо з підготовкою та проведенням заходу?

– Представники комбінату «Запоріжсталь», міський центр дитячої та юнацької творчості, центри адаптації, соціальні служби, і ще багато інших організацій, яким ми безмежно вдячні, в тому числі, допомогали звичайні люди, які тут сьогодні також присутні. Дуже активно та якісно попрацювали волонтери. ЗМІ також завжди були нашими партнерами, нашими волонтерами, висвітлювали події, що ми проводили, тож їм — велика подяка.


Найголовніша задача благодійного фонду полягає у єдності людей, тих хто були внутрішньо налаштовані на подальшу співпрацю, тих, хто відійшов від волонтерської діяльності і тих хто ще розмірковує — бути чи не бути волонтером. Адже волонтери — це не просто люди які допомагають іншим задарма, волонтери – це безмежна душа всього українського народу!

Алла ЯРЕМЕНКО