В Запорізькому національному університеті розпочалася сесія ЗНО

На базі Запорізького національного університету 22 травня стартувала основна цьогорічна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

www.facebook.com

Близько 300 абітурієнтів із Запоріжжя та області завітали до вишу, аби взяти участь у написанні атестаційної роботи з математики. Цього разу в роботі пункту проведення ЗНО, що традиційно діяв на базі навчального корпусу №2 , задіяли 20 аудиторій. Серед колективу персоналу – старших інструкторів, інструкторів та чергових – було чимало викладачів і співробітників ЗНУ.

На виконання 33 завдань із математики різного рівня складності учасникам ЗНО відводилося 3 години.

Проведення на базі університету подібних офіційних оцінювань знань абітурієнтів давно вже стало традицією, тож увесь персонал діяв чітко та злагоджено. Зокрема, це відзначила й уповноважена особа Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Олена Сироватко.

Відповідальна за пункт проведення ЗНО Юлії Паскевська схвально відгукнулася про роботу інструкторів, які чітко дотримувались усіх організаційних вимог, висунутих Українським центром оцінювання якості освіти до перебігу ЗНО. Також вона зауважила, що в ЗНО з математики всього взяли участь 275 абітурієнтів.

Наступний етап ЗНО на базі Запорізького національного університету відбудеться 24 травня. Цього дня абітурієнти проходитимуть тестування з української мови та літератури. Це – один із найважливіших етапів сесії зовнішнього незалежного оцінювання, адже сертифікат із цього предмету потрібно надати при вступі на будь-яку спеціальність у вишах України.

Нагадуємо, що також триває реєстрація на ЗНО до магістратури.

Автор: Таміла ТАРАСЕНКО

Джерело: www.znu.edu.ua