В ЗНУ студентів з різних регіонів України навчатимуть громадянській журналістиці

Літня школа блогерів та громадських журналістів офіційно стартувала в п’ятницю 7 липня. Цього року її слухачами стали молоді люди з Херсонщини та Харківщини, Дніпропетровської та Запорізької областей. Усі вони тільки починають свій шлях у журналістиці та вже сьогодні небайдужі до того, що відбувається в суспільстві

http://porogy.zp.ua

З-поміж майже 100 заявок були відібрані 24 учасники школи. Тепер на майбутніх блогерів чекає низка навчальних заходів: тематичні тренінгові сесії щодо роботи з інформаційними запитами, фото- й відеоматеріалами за модерації рівненських медіа-експертів, а також зустрічі з журналістами запорізьких ЗМІ. Після шестиденного навчання в форматі практичних тренінгів студенти працюватимуть у творчих групах над розробкою і презентацією власних медіа-проектів.

Запоріжжя – перше з чотирьох міст у межах проекту, що реалізується Інститутом розвитку регіональної преси разом з німецькою організацією The Interlink Academy for International Dialogue and Journalism. Протягом липня й серпня десятиденні серії медіа-тренінгів також відбудуться в Чернівцях, Сумах і Полтаві. Регіональними партнерами в кожному з міст виступають місцеві виші. У Запоріжжі базою для реалізації проекту вже вдруге стає Запорізький національний університет – минулого року тут же відбулась перша літня Школа блогерів.

Проект «Літня школа блогерів та громадських журналістів» реалізується за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини у рамках програми «Східного партнерства».

Інна СТАЩУК,

портал «Пороги»