Важливість соціальних медіа в період війни

Соціальні медіа дуже важливі як джерела інформації, особливо в такий час коли важливо знати що відбувається в данну хвилину. Соціальні мережі оперативно надають інформацію з різних джерел яку поміщають в одну стрічку новин. Українці зараз моніторять новини 24/7 і для кожного важливо знайти зручну соціальну мережу звідки можна отримувати інформацію, в данній статті ми оприлюднюємо результати опитування серед українців, яку соціальну мережу зручно використовувати як джерело інформації.

Повномасштабне вторгнення змінило не тільки наші з вами життя, але й інформаційне поле, на данний час створено телемарафон «Єдині новини» де можна дізнатися абсолютно нову інформацію, також відбувається розширення офіційних каналів комунікації, зараз можна побачити створені офіційні профілі органів влади у Telegram, YouTube та інших соціальних мережах, що є дійсно корисним, адже люди отримують інформацію з офіційних джерел і можуть бути впевнені що вона перевірена.

 І дійсно важливо зауважити що отримувати інформацію стало значно зручніше, наприклад можна зайти до Telegram на будь-який канал який викладає перевірену інформацію та прочитати декілька повідомлень без зайвої «води» яка зустрічається в деяких статтях і зрозуміти для себе що ця інформація дійсно корисна та важлива для кожного.

Ми  створили  опитування серед українців на платформі Telegram задавши таке питанння : « Якими соціальними медіа вам зручніше користуватися в якості джерела інформації?». Також важливо помітити що можна було вибрати лише один варіант.

І за результатами (90%)  можна  зрозуміти що  українцям зручніше як джерело інформації використовувати платформу Telegram та деяким Instagram (9%), дуже маленький відсоток людей використовують Facebook та YouTube можливо через незручності у використанні.

 Людям з віковою категорією 40+ зручніше використовувати  Facebook та зараз молодь частіше користується Telegram , адже це наразі дуже популярна соціальна мережа, яка дуже поширена і увесь час розвивається. І результати опитування є цьому доказом.

Хоменко Дарʼя