Вечір німого кіно в ЗНУ: Чарлі Чаплін, жива музика та чай з печивом

Ввечері, 16 вересня, біля Запорізького національного університету відбувся незвичайний культурний захід під назвою "Вечір німого кіно": на свіжому повітрі біля одного з навчальних корпусів пройшов безкоштовнийй кінопоказ культових німих кінострічок з легендарним коміком усіх часів - Чарлі Чапліном

Фотограф: Олександра Головко vk.com/znu_cinema

Організатором заходу виступив соціальний сектор студентської ради ЗНУ, який очолює Юлія ПорадаПітримали проведення кінопоказу партнери студради із Центру культури ЗНУ, кав’ярні «Амстердам» та салону Pandaprint. Студенти переглянули 2 короткометражні кінострічки з Чарлі Чапліним у головній ролі — «Вечір у мюзік-холі» («A Night In The Show», 1915) та  «Граф» («The Count», 1916). 

Фотограф: Олександра Головко vk.com/znu_cinema

Фотограф: Олександра Головко vk.com/znu_cinema

Окрім легендарного кіно початку 20 сторіччя на гостей заходу очікувала фотозона з тематичними декораціями, жива музика та чай із солодощами. На кіновечір завітали більше 80 людей, радіо «Юніверс» вирішило поцікавитись враженнями гостей заходу:

«Вечір мені дуже сподобався, рідко, коли у нашому місті проводять заходи такого типу. Хочеться, щоб кіновечори проходили частіше, тим паче, Чарлі Чаплін — це геній німого кіно, я дуже радий, що про нього не забувають і нагадують таким чином», — Микита Растворов, ЗНУ, факультет соціальної педагогіки та психології.

«Після тяжкого навчального дня перегляд кіно в колі друзів за чашкою чаю з печивом — це найкращий відпочинок для душі! Дякую організатором за чудову програму, за приємні емоції, які ви подарували всім учасникам «Вечору німого кіно»! Я сподіваюсь, що такі заходи будуть ще неодноразово проводитися в нашому університеті! Я хотіла б подивитися фільми за схожою тематикою. Можливо, комедії, а ще — романтичне кіно. Краще, якщо це будуть старі, маловідомі, але, тим не менше, цікаві для глядачів фільми! Головне — так само створити приємну доброзичливу та романтичну атмосферу, яка була і цього разу!» — Дар’я Лук’янчук, ЗНУ, факультет української філології.

Фотограф: Олександра Головко vk.com/znu_cinema

Автор: Олександра ЛОЗОВ’ЮК

Фотограф: Олександра ГОЛОВКО