Відбувся фінал Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ

У середу, 26 квітня, в актовій залі другого корпусу Запорізького національного університету відбувся фінал Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ (сезон 2016/2017)

Цього дня з нетерпінням чекали всі прихильники якісного гумору від Клубу веселих і кмітливих. У фінальній грі за звання кращої команди цього року змагалися чотири команди. Це були: «Нет парня» (Економіко-правничий коледж ЗНУ), «Панда» (КПУ), «Дедушка» (збірна ЗНУ та ЗДІА)  та «Сборная электротехнического факультета (ЗНТУ).  Традиційно ведучим гри був керівник студії КВК ЦК ЗНУ Олексій Савицький. Він привітав всіх присутніх у залі та гравців, побажав успіху командам та представив жюрі. Обирали переможців відомі КВК гравці та спонсори, такі як: учасник команди КВК «Харьковские менты» Дмитро Єрмоленко, директор компанії «ІVANTAXI» Іван Шмигля, керівник Запорізької Ліги Сміху Ігор Литвиненко та сценаристи та актори серіалу «Пацики», гравці команди «Заїнька» Віталій Гончаренко та Андрій Коляда, редактори виступів Дмитро Муринюк та Микита Налівкін.

Усі команди взяли участь у чотирьох конкурсах: «Вітання», «Фотозминка», «Біатлон», та  «Музикальний виступ».

У запеклій боротьбі за головний кубок, перемогу отримала команду КПУ «Панда», яка в загальному заліку набрала найбільшу кількість балів. Друге місто отримали дівчата із «Нет парня», яких глядачі підтримали гучними оплесками. Бронза дісталась амбітній команді «Дєдушка», а четверте місце залишилось за «Сборной электротехнического факультета». Кращою акторкою цього сезону безсумнівно стала енергійна Наталія Ольховська, а найкращим актором — Євген Леман.

Цей захід був дуже насиченим, цікавим та веселим. Глядачі отримали масу позитивних емоцій, а учасники великий досвід та визнання. Вітаємо команду-переможницю та бажаємо успіху та натхнення у наступних іграх.

Наталія РАХМАНІНА