Відірви свій погляд від телефону

Нещодавно, я знайшла одне відео в інтернеті, яке закликає людей відірватися від свого мобільного телефону чи іншого гаджета. Відкласти телефон і озирнутися, щоб побачити який же прекрасний навколишній світ! Це відео змусило і мене замислитися над тим, наскільки я залежна від свого телефону

http://medicalplanet.su/telemedicina/zavisim.html

Трішки подумавши, я зрозуміла, що більш ніж половину дня я проживаю з мобілкою в руках. Після цих думок, мені стало так сумно за втраченим часом, адже я могла витратити його на спілкування з батьками, з друзями, на читання якоїсь книжки чи на прогулянку.

 Постає питання, чому мобільні гаджети забирають у людей стільки вільного часу?

Постійно сидячи в телефоні чи то за екраном комп’ютера ми не помічаємо що: віддаляємось від рідних, вже не так часто навідуємо своїх бабусю та дідуся; ми вже не маємо друзів (я говорю не про тих, хто завжди ставить «лайки» та систематично коментує ваші фото, а про справжніх друзів, з якими можна сходити в парк, відвідати якийсь захід чи просто поговорити віч-на-віч). Ми не слухаємо спів птахів, а тільки музику в соціальних мережах. Ми вже не помічаємо, що життя проходить повз нас, забираючи із собою яскраві моменти, близьких людей і юні роки, які вже ніколи не можна буде повернути.

 Тож, не знаю як ви, я вимикаю свій блог, відкладаю телефон і йду насолоджуватися життям.

Автор: Анастасія ТРЕТЯК