Відкрита ліга КВК на Кубок ректора ЗНУ: етап перший

У ЗНУ знають, що глядачі КВК люблять гарний гумор, людям потрібні веселі та кмітливі гравці на сцені, які змусять їх реготати до сліз

Фото: Центр культури ЗНУ

Тож 26 жовтня на фестивалі Відкритої ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ веселі і кмітливі гравці продемонстрували своє вміння розвеселити глядача. Наша команда «Не по теме» також брала участь в цьому фестивалі. Командна робота непроста: спочатку було дуже важко розуміти один одного, працювати разом та писати жарти. Цілий місяць ми старанно працювали, втілювали в життя задумані ідеї і просто намагалися звикнути один до одного.

Час непомітно летить — і ось так само непомітно пролетів цілий місяць. Майже кожного дня — редактура, нескінченні репетиції, все це дуже стомило всю нашу команду. Але ми розуміли, що мусимо викластись на повну, зарядити весь зал гарним настроєм та довести, насамперед, собі, що ми хоч і дебютанти у КВК, але — не гірші за інших!

3

Фото: Центр культури ЗНУ

До гри залишаються самі хвилини, ти вже стоїш за кулісами і розумієш – саме зараз або ніколи. Тільки тут і тільки зараз ти можеш викластись на повну і показати на що ти здатен.

І ось омріянний момент – вихід на сцену. Коли ти виходиш на сцену – усі думки розлітаються, ти не помічаєш людей навколо себе і зовсім про все забуваєш. Стоячи на сцені, можно бачити сотні поглядів глядачів, які чекають справжнього доброго студентського гумору. І як же приємно чути щирий сміх і шалені оплиски глядачів, заради яких ми щодня залишаємося після пар і завзято готуємо багато жартів. Публіка прийняла нас дуже тепло, відчувалось, що ми запалили серця усіх, хто сидів у залі.

Після виступу в мене та, думаю, в кожного учасника нашої команди залишолось дуже багато емоцій, а найголовніше – ми дуже зблизилися і стали єдиною дружною родиною. І, сподіваюся, змогли подарувати глядачам гарний настрій!

Автор: Вероніка БУЛАВІНА