Відкриття першої у області арт-студії для онкохворих дітей

3 червня,відбулося офіційне відкриття першої у області арт-студії в онкогематологічному відділенні Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні в рамках проекту «Намалюй життя». Ініціатором створення творчого простору став благодійний фонд «Рука допомоги» на чолі з Марією Гришною.

Студію заснували на базі навчального класу в рамках першого в Запоріжжі курсу індивідуального навчання онкохворих дітей. На сьогоді образотворчим мистецтвом займаються шість малюків, у яких діагностовано онкологічні захворювання.
Для маленьких пацієнтів зі складним діагнозом наразі проводить заняття запорізька художниця Анжела Носко. За її словами, дітки малюють прекрасні картини, незважаючи на важкі симптоми, з якими вони борються.
У найближчих планах Марії Гришиної — розвивати арт-студію, запрошуючи пісочних аніматорів і музичні колективи, проводячи разом з дітьми хімічні експерименти.
Незвичайною арт-студією, в якій абсолютно безкоштовно займаються діти з онкозахворюваннями, зацікавилися представники мерії Берліна.

Катерина Шпор