Випускниця ЗНУ представить власний фільм на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах

Фільм українського-німецького режисера Єви Нейман "Пісня Пісень" пройшов відбір у кілька етапів, отримавши високу оцінку, і буде представлений у Головній конкурсній програмі фестивалю. Фестиваль відбудеться 3-11 липня і цього року відсвяткує свій 50-річний ювілей.

Крім того, саме в Карлових Варах відбудеться світова прем’єра фільму.

«Я дуже рада, що нашим фільмом зацікавилися в Карлових Варах. Мені особисто особливо приємно, що фестиваль, одного разу познайомившись з моєю роботою, активно підтримує мої подальші творчі починання. Не приховую, такого розвитку подій і ставлення я дійсно щиро бажала», — ділиться режисер Єва Нейман.

«Пісня пісень» — художній фільм, створений за мотивами творів Шолом-Алейхема. Сюжет розгортається в 1905 році в єврейському містечку. Фільм починається, коли Шимеку і Бузі, головним героям, приблизно по 10 років. Зрозуміло, вона — принцеса, він — принц, живуть в одному дворі, в сусідніх замках. Що вона для нього насправді означає, Шимек розуміє лише через багато років, отримавши звістку про те, що Бузя, яку він, здавалося, забув, стала нареченою.

Єва Нейман народилася в 1974 році в Запоріжжі, навчалася в Запорізькому національному (тоді — ще державному) університеті на факультеті психології і соціальної педагогіки. В 1993 році переїхала до Німеччини, з 1997 року навчалася кінорежисурі в Німецькій академії кіно і телебачення в Берліні (DFFB Академії кіно і телебачення). Здобувши освіту, повернулася в Україну. Живе і працює в Одесі.

Нагадаємо, МКФ у Карлових Варах — щорічний кінофестиваль, який проводиться в липні в Карлових Варах (Чехія). З 1956 року належить до категорії «А» і є найбільшим кінофестивалем Центральної та Східної Європи.

За матеріалами: tsn.ua

Марина Галич