Восени українці побачать перший вітчизняний повнометражний 3D-мультфільм

Про мультфільм "Микита Кожум'яка" вперше українці почули вже давно - аж вісім років тягнеться процес створення цієї анімаційної картини. Проблеми з фінансуванням, пошук інвесторів, банкрутство - мультфільм пройшов через безліч терній. Але все ж таки майже досяг зірок - вже восени цього року року планується прем'єра "Микити Кожум'яки" у кінотеатрах України

https://zefir.ua

Нещодавно, 22 червня 2016 року, в інтернеті з’явився другий трейлер першого українського повнометражного 3D-мультфільму. Відео було опубліковано на каналі SuperUfd кінопрокатної компанії Ukrainian Film Distribution в мережі YouTube.

Глядачів мультфільму очікує цікава історія Микити Кожум’яки, 12-річного сина відомого українського богатиря Кирила Кожум’яки. Кожум’яка-молодший мріє перемогти злого змія, як і його батько. Але на відміну від батька він не має грандіозної фізичної сили — для перемоги над ворогом у нього є сміливість, сила волі та кмітливий розум. Основою для мультфільму стала однойменна книга молодого українського письменника Антона Сияніки.

http://i.trust.ua/

http://i.trust.ua/

Раніше цим проектом займалася студія Karandash Production, але після кризи у 2008 році почалися проблеми з фінансуванням. Було вирішено створити спільний сайт студії та фільму, який би допоміг з пошуком інвестора. Але проблему фінансування так і не було вирішено, тому студію оголосили банкрутом. Але у 2011 році студія Panama Grand Prix викупила права на цей проект та за підтримки Держкіно і дистриб’ютора UFD та продовжує фінальну роботу над мультфільмом.

http://vashgolos.net/

http://vashgolos.net/

Перший офіційний трейлер мультфільму з’явився 22 січня 2016 року на відоеканалі TrailersUA — Трейлери українською мовою | HD . Коментарі до відео різняться: хтось вже побачив недоліки анімації, звуку та сюжету, інші — задоволені трейлером та чекають на прем’єру картини, що запланована в Україні на 13 жовтня цього року. Що ж, чекати залишилося зовсім недовго!

Автори: Олександра ЛОЗОВ’ЮК

Максим СУХАНОВ