Запоріжці побачили допрем’єрний показ українського трилеру «Мислителі»

30 травня у запорізькому кіноконцертному залі ім. Довженка відбувся допрем`єрний показ фільму «Мислителі». Це перший український науково-фантастичний трилер від режисера Вінсента Меттеля

Серед глядачів переважно були студентами Запорізького національного університету. Перед початком фільму запоріжців привітали режисер Вінсент Меттель та головна героїня Вільгельміна Меттель.

Після перегляду трилеру присутні могли поставити запитання творчій групі фільму, виразити свою думку, взяти автографи та сфотографуватися.

цццц

Завдяки спілкуванню із подружжям Меттель аудиторія дізналася багато цікавинок про фільм і сам процес зйомки. Перший український трилер було знято за 35 днів, проте вони розтягнулися на 2,5 роки. А сам сценарій переписувався 8 разів,з яким Вінсенту допомогала його дружина Вільгельміна.

«Я ні в якому разі не хотів сам давати відповіді на запитання з фільму. Кожен повинен зробити свій висновок. Так, ми були обмежені в бюджеті, проте ми зуміли зацікавити певну аудиторію. Тож на неї буде чекати друга частина», — розповів режисер Вінсент Меттель.

Влада ЦУРКАН