Запоріжці відсвяткували «Фестиваль сім’ї» та «Ярмарок спорту» (ФОТО)

2 червня у запорізькому парку "Дубовий Гай" відбулося вже традиційне для міста свято - Фестиваль сім'ї

Фото: Ольга Іванова

«Фестиваль сім’ї» був присвячений темі «Громада – одна велика дружна сім’я», а слоган заходу традіційно звучить, як «Щаслива родина – міцна країна». Такий щорічний захід проводиться вшосте за підтримки Запорізької обласної державної держадміністрації та Запорізької міської ради.

Захід розпочався спільною прогулянкою містом: жителі та гості міста мали можливість разом із аніматорами пройтися колоною від Майдану Волі до Дубового Гаю. В парку гостей вже чекала локація під назвою «Ярмарок спорту»: там відбулося чимало спортивних заходів,  в яких діти могли взяти участь та показати свою спритність та силу. Також наймолодших гостей свята очікував вже традиційний подарунок — розмальовки хною, а також — майстер-класи з ліпки, різноманітні конкурси. А настрій малечі піднімали кумедні клоуни.

Гості заходи побачили змагання з різних видів спорту: хокею, боксу, футболу, спортивної гімнастики, важкої та легкої атлетики. А на ярмарку кожен міг придбати собі сувеніри, подарунки, поласувати смачними солодощами, а також — пофотографуватися у яскравих фотозонах.

Саме такі заходи допомагають дітям відчути себе частиною великої родини, а ярмарок спорту дає змогу визначитися та обрати той спорт, який до душі дитини, а не тільки батькам.

Ольга ІВАНОВА