Запоріжжя відзначає День молоді

24 червня у  Запоріжжі розпочався фестиваль молоді. Захід триватиме з 24 до 26 червня. Організаторами свята виступили Молодіжна міська рада за підтримки управління молоді, фізичної культури і спорту запорізької міської державної адміністрації та департамент спорту, сім’ї та молоді запорізької міської ради

У п’ятницю, 24 червня пройшов перший день фестивалю молоді на каскаді фонтанів «Райдуга». Для мешканців і гостей міста була підготовлена розважальна програма. Фестиваль розпочався святковим концертом. Танцювальни колективи та співочі гурти розважали своїми виступами глядачів. Також свої відео-привітання передали представники молоді різних районів запорізької області.

Після концертної програми відбулась урочиста частина вечора представники міської ради відзначили почесними грамотами талановиту та активну молодь нашого краю. Продовжували розважати присутню на фестивалі молодь DJKristinaSilverта DJSender. Яскравим моментм фестивалю стало fireshow від колективу «FightFire».

Учасниця фестивалю Аліна Циба поділилася своїми враженнями від фестивалю: «Перший день запам’ятається мені неймовірною атмосферою, яку вдалося створити організаторам. Я сподіваюсь що подібні фестивалі стануть традицією у нашому місті».

Перший день фестивалю молоді завершився квартирником. А вже наступного дня на центральному пляжі міста о 9:00  відбувся турнір з волейболу. Також о 17:00 усі присутні брали участь у спортивній зарядці від Нікіти Каменюки. 26 червня відбудеться останній день фестивалю молоді. Організатори запрошують усіх мешканців міста відчути на собі неймовірну атмосферу цього свята. 

Підготували: Віка Лагутіна та Катерина Степанова