Запорізьке «будівництво століття»

Запоріжжя - край козаків, історичний центр, велике промислове місто, чимало гарних місць у цьому краю. Чого тільки коштує Хортиця, ДніпроГЕС, Дубовий гай, бульвар ім. Шевченка. Але в цьому метушливому мегаполісі є одне місце, котре я люблю найбільше...

фото з сайту life.zp.ua

Стоять величаво поперек могутнього Дніпра вже 13 років запорізькі недобудовані мости, будівництво століття! І хто ж з політиків тільки не погрожував їх добудувати, а скільки ж грошей було виділено виділив на добудову мостів… А мостам все одно: вони стійко тримаються і не дають себе добудувати, незважаючи на багаточисленні спроби топ-чиновників України.

Насправді я обожнюю це місце! Якщо мені стає сумно та самотньо, я рушаю до цих мостів, тільки там я розумію, що все не так вже і погано в моєму житті, адже я міг бути недобудованим мостом у Запоріжжі. До того ж, з цього місця відкривається дуже гарний вид на Дніпро и Хортицю. Якщо чесно я не розумію, чому досі візиткою Запоріжжя є Хортиця та Запорізька Січ, я вважаю недобудовані мости є більш значущою культурною пам’яткою для Запоріжжя, адже це найбільший пам’ятник корупції у світі. Ми б могли приймати мільйони туристів з Німеччини, Китаю, Швеції, США; я впевнений, що в цих країнах ніколи не буде такого роду культурних пам’яток, адже ці «бідні» люди навіть не знають, що таке корупція, і мости в них зводять за лічені місяці.

Ці дивовижні недобудовані мости за 13 років пережили 2 революції і навіть ‘’кінець світу’’, але я бажаю, щоб вони пережили повернення Криму, Донецька і Луганська в склад України, долар по вісім і добудову цих самих мостів.

Олександр ЛОЗА