Запорізьких старшокласників запрошують взяти участь у кіноконкурсі

Для учнів 9 – 11 класів навчальних закладів Запоріжжя відбудеться конкурс міні-кінопроектів "ЄДок"

27-30 вересня в Edison Space Coworking (вул. Гагаріна 3) та Музеї міста за Порогами (бул. Центральний 3, 2-й поверх) буде відбуватися 4-денний кінозахід під назвою «ЄДок«.

Організатор — ГО «Арт Діалог» за підтримки Українського культурного фонду, куратори конкурсу — професійні кінорежисери Анна Акулевич і Наталя Красильникова та оператори Данил Дедков і Ян Васянович.

Організатори пропонують:
• Переглянути і обговорити фільм
• Позмагатись у кінодебатах
• Навчитися критично мислити і розуміти «що мав на увазі автор стрічки»
• Зануритись у знімальний процес з командою професіоналів та зняти власну відео-роботу (автори найкращих робіт отримають призи)

Щоб спробувати потрапити на кіноконкурс треба:

1. Зняти коротке відеоселфі, в ньому презентувати себе в довільній формі та дати відповіді на питання: Чому ви проводите час в соціальних мережах? Що шукаєте та знаходите там? Чи дивитеся кіно? Які кінострічки — ваші улюблені та чому?

2. Завантажити відео на будь-який файлообмінник ( накшталт DropMeFiles, EX.UA)

3. Зареєструватися за посиланням та не забудти прикріпити посилання на відео (до 25 вересня,  19:00): https://docs.google.com/forms/d/1MCdCQakiq3Gzdlr7OzOgTvx_5F8dK7Th2S1biBW3GkU/edit

Згодом буде оголошено результати та запрошення до участі. Інформацію організатори надсилатимуть на зазначений e-mail, а список учасників оголосять на сторінці в Facebook.

Стосовно будь-яких питань звертатися за телефоном +380982855329 (Наталія) або на пошту [email protected]

Участь у кіноконкурсі безкоштовна.