Запорізький «Металург» провів стартовий матч весняної частини Другої ліги

На виїзді запорізька футбольна команда зіграла проти одного з лідерів турніру - ФК “Рух “ з міста Вінники. Матч відбувся 18 березня на стадіоні “Арена Львів”, куди того дня завітало 1876 осіб

www.instagram.com/fc_metallurgzp/

Перевага вінничан була помітна вже з перших хвилин, адже запоріжці не мали часу на підготовку до матчу: за декілька годин до гри прибули до Львова. І вже на другій хвилині відбулася перша атака “Руху”. А на 5-й хвилині після 3-ходової комбінації, у результаті якої був виведений на ударну позицію Бохашвілі, був забитий гол. Після прострілу з правого флангу з лінії штрафної, Григорій Баранець на 11-й хвилині забив головою вже другий гол.
Все ж запоріжцям вдалося вирівняти темп гри та якийсь час на полі спострегігався спокій. Але на 18-й хвилині Батраченко з «Металургу» подав кутовий, з яким вдало впоралися гравці «Руху».
Вже через 19 хвилин після забитого вінничанами голу, Борис Баранець з льоту пробив у правий кут воріт. За рахунком 3:0 на користь господарів поля, «Металург» активізувався і, не зважаючи на періодичні атаки «Руху», почав атакувати суперника. Але тайм закінчився невтішно для запоріжців з незмінним рахунком на табло «3:0», разом з тим слід відзначити гарну гру Сєнтябова і Тєлєнкова, які декілька разів виручили свою команду.

www.instagram.com/fc_metallurgzp/

www.instagram.com/fc_metallurgzp/бере

На початку другого тайму «Металург» активізувався та досить швидко забив гол супернику. Героями моменту стали Бережний і Каськов, який з подачі першого головою підрізав мяч у дальній кут. Другий тайм був насичений не тільки голами, а й швидкісною небезпечною грою. На 58-й хвилині Кінашу з «Руху» вдалося прийняти м‘яч у штрафній суперника, вдало оцінити ситуацію та реалізувати момент.
Вже за годину гри була помітна втома у гравців «Металургу». На 70-й хвилині Зубар з кута вратарської забив п’ятий гол на користь «Руху». На це запоріжці відповіли небезпечним ударом зі штрафної у виконанні Батраченко. На 87-й хвилині був зарахований м’яч з офсайду.

Команди на двох забили 7 мячів, чим повторили результат минулої гри.

Ольга ОСТАПЕНКО