«Запорізький морж» Кирило Дорощук: Головне в хокеї – увага тренера!

Разом із відновленням льодової ковзанки у Запоріжжі зросла увага жителів міста до хокею. Багато хлопців уже виявили бажання займатися цим видом спорту. Ми вирішили дізнатися з перших вуст про розвиток запорізької команди з хокею та її перспективу на майбутнє. Про всі деталі нам розповів один із хокеїстів – Кирило Дорощук

Хоккей Фото: tumblr.com

– Кирило, яку назву має ваша команда і звідки ця назва пішла?

 Наша команда називається «Запорізькі моржі». Чесно кажучи, ми не вкладали в неї якийсь особливий сенс, але звучить вона оригінально та гучно!

– А як ти потрапив до команди та хто саме може стати її учасником?

 Мене помітив тренер, коли я просто катався на ковзанах. Він запропонував прийти на тренування, ось так я і почав займатися хокеєм. Більшість хлопців так само потрапили до команди. В цілому, головне в хокеї – увага тренера! У всіх аспектах. Щодо участі в командній гри – в молодшу команду, де займаються діти до 5 років, можна записатися самостійно.

– Розкажи, як проходять ваші тренування, з якою частотою?

 Ми тренуємося  пізно ввечері, молодші тренуються вдень, тож, як на мене, їм пощастило більше! Але незалежно від часу, тренування проходять дуже весело та цікаво.

– «Запорізькі моржі» вже брали участь у змаганнях?

 Ні, на жаль, ми поки що не беремо участь у змаганнях, але якщо є бажання – можна поїхати до Дніпропетровська, там є можливість стати учасником такого спортивного заходу. Я сподіваюсь, що все ще попереду!

Ми ж сподіваємося, що змагання з хокею в Запоріжжі — реальна перспектива, і цей вид спорту стане ще популярнішим у нашому місті! Ну, а Кирилу та всій команді «Запорізькі моржі» бажаємо успіхів та гучних перемог!

Автор: Вероніка Воробйова