ЗНУ влаштував для студентів святковий концерт з живою музикою та мімами

Традиційно у перший день вересня в Запорізькому національному університеті відсвяткували День знань. На прикрашеній яскравими гірляндами площі між II і VI корпусами першокурсників урочисто посвятили в студенти ЗНУ

Перед початком концерту юні студенти мали час познайомитися зі своїми однокурсниками та студентською радою факультету. Цьогорічна онцертна програма, підготовлена Центром культури ЗНУ, видалася надзвичайно креативною: студентів та всіх гостей свята розважали міми з мім-шоу «Prototype», музиканти з cover-групи «Кавёр-FM», також свої таланти демонстрували кращі співаки університету.

З вітальною промовою виступив ректор Запорізького національного університету Микола Фролов:

«Для кожного учня створені кращі умови — оновлені аудиторії, приємна обстановка. Ми сподіваємося , що ці роки стануть кращими в вашому житті», — зазначив ректор ЗНУ.

Після концерту першокурсники знайомилися зі своїми кураторами , а також мали можливість взяти участь у квесті та погуляти по студмістечку. Варто зазначити, що вже традиційно 1 вересня студенти ЗНУ приходять на свято у вишиванках. Першокурсники заряджені ентузіазмом і з нетерпінням чекають початку навчання:

Анастасія

— З нетерпінням чекала свого вступу. Дуже рада, зацікавлена тим, що відбувається . Від навчання очікую в першу чергу нових знань , практики. Крім того, звичайно, чекаю від студентського життя веселощів і насичених буднів.

 

Елеонора

— Я сподіваюся, що моє навчання буде плідним. За допомогою університету я хочу реалізувати себе як психолог, отримати хорошу професію і знайти нові знайомства. Поступили саме сюди, тому що живу в Запорізькій області, а ЗНУ — кращий університет у цьому місті .

Анастасія
— Я очікую позитивних емоцій, нових знайомств, цікавих подій і заходів. Сподіваюся, що зможу реалізуватися, стати хорошою студенткою, а в майбутньому — гарним спеціалістом в своїй області.

Залишається побажати студентам успішного навчального року, плідного навчання, а також — щоб виправдалися всі їх очікування від нового навчального року.

Автор: Анна Ветренко

Фото: Василь Биченко, Анна Ветренко

Джерело: porogy.zp.ua