Запорізький національний університет продовжує реєстрацію абітурієнтів на пробні ЗНО

Подати заявку на участь у тестуванні можна до 14 березня. Про це повідомляє прес-служба ЗНУ.

Згідно повідомлення, абітурієнти мають можливість взяти участь у другому турі тренінгів, що включає такі предмети, як математика, історія України, іноземна мова та фізика. Результати вже проведених тренінгів з української мови та літератури, а також з хімії і біології стануть відомі у найближчий час.

Як наголосила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, такі тренінги є дієвими, адже допомагають абітурієнтам налаштуватись на майбутнє тестування.

«Такі безкоштовні пробні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання передбачають не лише проходження власне тестування, але й організаційну, методичну та психологічну підготовку. Вступники мають можливість побачити, як відбуватиметься основна сесія ЗНО, послухати поради викладачів та психологів. Окрім того, усі учасники тестувань у ЗНУ безкоштовно отримують зошити із завданнями, які вони можуть опрацювати самостійно», — зауважила Паскевська.

Варто відзначити, дана практика в ЗНУ має актуальність, про що свідчить кількість зареєстрованих учасників. На пробні тестування, що відбудуться 18 березня, вже подали заявки 1437 осіб, серед них 600 абітурієнтів – на участь у пробному ЗНО з іноземних мов.

Лада ВАСЮКОВА