Запорізький національний університет: дипломи вручено 4 тис. 759 випускникам

1   Дипломи про здобуття вищої освіти в ЗНУ

отримали майже п’ять тисяч випускників,  759 з них закінчили навчання з відзнакою.

   Освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» здобули 783 випускники; дипломи ОКР «спеціаліст» отримали 1 тис. 436 випускників; навчання за ОКР «бакалавр» завершили 2 тис. 150 осіб. 388 випускників Економіко-правничого і Торгового коледжів після завершення навчання здобули ОКР «молодший спеціаліст», із них 55 були відзначені дипломами з відзнакою. Крім того, додатково 261 випускник отримв атестат про повну середню освіту.

   Привітати дипломованих фахівців із завершенням важливого етапу в їхньому житті та початком побудови кар’єри на заходи завітали представники керівництва вишу, викладачі, випускники минулих років, почесні гості університету – співробітники органів місцевого самоврядування, місцевих підприємств та організацій, які протягом тривалого часу плідно співпрацюють із Запорізьким національним університетом, батьки і друзі учорашніх студентів.

   Цьогорічні випускники та викладачі вишу яскраво продемонстрували, що є справжніми патріотами своєї Батьківщини. Багато випускників були одягнені в вишиванки, декотрі дівчата свої зачіски прикрасили віночками, чимало прихильників національних українських строїв було й серед викладачів різних факультетів. Не залишилися осторонь від святкувань і представники Всеукраїнської федерації «Спас», із якою Запорізький національний університет багато років підтримує плідні стосунки. Виступ її вихованців, побудований на основі елементів козацького бойового мистецтва, зірвав шквал оплесків як самих винуватців свята – цьогорічних випускників, так і їхніх батьків, викладачів та інших почесних гостей урочистостей.

  Вручення дипломів на кожному факультеті не обійшлося без святкового концерту, підготовленого студентами Запорізького національного університету. На згадку, після завершення урочистостей, дипломовані фахівці та професорсько-викладацький колектив зробили знімки, аби залишити спогади про крок у доросле життя.