Запорізький національний університет активно преображає свою територію

1 Бригада адміністративно-господарчої частини ЗНУ робить усе можливае,

аби студенти вишу мали можливіть приємно проводити вільний від навчання час у затишному студмістечку.

   Так, вже зараз завершені ремонтно-будівельні роботи у кімнатах гуртожитку №2, а також у правому крилі 4 навчального корпусу, аудиторії якого будуть передані факультету фізичного виховання та працівникам Центру культури ЗНУ.  Також працівники бригади адміністративно-господарської частини, закінчили модернізацію асфальтового покриття між навчальним корпусом № 1 та спортивно-оздоровчим комплексом нашого вишу, а також покрівлі у 6 навчальному корпусі та гуртожитку №2.

   Ремонтні роботи проведені і у таборі в с. Кирилівка: «До початку сезону відпусток був зроблений поточний ремонт у студентському спортивно-оздоровчому таборі «Славутич» (с. Кирилівка) та на біостанції-профілакторії на о. Хортиці.  «, — зазначає проректор з адміністративно-господарської роботи ЗНУ Сергій Кушнір.

   Зазначимо, що на сьогоднішній день в університеті триває модернізація приміщень та ведуться роботи з благоустрою студентського містечка.  

   Окрім того, тривають ремонтно-будівельні роботи у підвальному приміщенні 3 начального корпусу, на дев’ятому поверсі 4 гуртожитку (у приміщеннях інтернет-радіостанції «Юніверс») і в обідньому залі комбінату громадського харчування «Тетянин день».
Також, Сергій Миколайович розповів, що університет активно готується до нового опалювального сезону – відбувається промивка системи опалення та перевірка усіх лічильників.
Крім того, відбудеться модернізація асфальтного покриття перед 6 навчальним корпусом, заміна 20 вікон на сучасні металопластикові у цьому ж корпусі, тривають ремонтні роботи на 4 поверсі 2 навчального корпусу, а також в ігровому та гімнастичному залах Спортивно-оздоровчого комплексу, повідомляється на офіційному сайті ЗНУ — znu.edu.ua. Усі ці ремонтні роботи мають завершитися до кінця серпня, тож студенти та викладачі ЗНУ розпочнуть новий навчальний рік у модернізованих аудиторіях.