Запорізький національний університет планує співпрацю з Головним управлінням юстиції у Запорізькій області

1Днями представники ЗНУ зустрілись з  членами Головного

управління юстиції у Запорізькій області. Під час засідання обговорювались питання співпраці.

   Особливу увагу на засіданні приділили питанням проходження студентами-юристами практики та підвищення кваліфікації працівників державних установ. Ректор ЗНУ Микола Фролов, перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць та заступник начальника відділу кадрів ЗНУ Яна Драєвська разом із виконуючим обов’язки начальника Головного управління юстиції в Запорізькій області Павлом Наливайком і начальником відділу кадрів Головного управління Тетяною Аніщенко детально розглянули питання проходження студентами-юристами практики та підвищення кваліфікації працівників державних установ.

   «Юридичний факультет користується найбільшою популярністю серед абітурієнтів – станом на 22 липня туди подали вже понад 700 заяв. Співпраця з Головним управлінням юстиції допоможе ЗНУ реалізувати Концепцію регіонального Європейського університету», —  зазначив Микола Олександрович.

   Ще з 2007 року юридичний факультет ЗНУ тісно співпрацює з Головним управлінням юстиції, повідомляють на сайті znu.edu.ua.  Як повідомила Тетяна Олександрівна, разом із представниками ГУЮЗО студенти проводять багато спільних проектів, це і координація діяльності молодіжних правничих організацій, проведення олімпіад , конкурсів та науково-практичних заходів на правознавчу тематику, координація надання безоплатної правової допомоги, наукова експертиза положень чинного законодавства. «Ми вже досягли того рівня, щоб укласти офіційну угоду», — зазначила Тетяна Коломоєць.

   Павло Наливайченко у свою чергу розповів про те, що у реєстраційній службі можуть працювати випускники з освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», для роботи в нотаріаті необхідний диплом бакалавра, а на деякі посади виконавчої служби можуть працевлаштовуватися випускники з ОКР «молодший спеціаліст». Також на зустрічі, не залишилось осторонь обговорень питання можливості підвищення кваліфікації працівниками державних установ на базі юридичного факультету Запорізького національного університету.