Запорізький національний університет завершив безкоштовні пробні тестування з ЗНО

27 березня 2016 року завершилося проведення пробних безкоштовних тренінгів-тестувань із зовнішнього незалежного оцінювання якості знань, які проводилися на базі Запорізького національного університету

тести ЗНО математики

Нагадаємо, що серія таких тренувань проходила поетапно: 6 березня з біології та хімії, 13 березня – з української мови та літератури, а також із іноземної мови (англійська, французька, німецька, іспанська, російська), 20 березня з історії України та географії. А цієї неділі майбутні випускники загальноосвітніх закладів перевіряли свої знання шкільної програми з математики та фізики.

Вступна кампанія – це завжди складний і відповідальний етап в житті випускника школи, тому такі пробні випробування завжди сприяють кращій підготовці до ЗНО, адже саме сертифікат ЗНО (і його бали) вирішує подальшу долю потенційного абітурієнта.

Цьогорічна вступна кампанія передбачає кілька етапів:

1. Зареєструватися в електронному кабінеті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (на екран обов»язково вивести http://dneprtest.dp.ua/cms/index.php)

2. Випускники Запорізької області територіально обслуговуються цим Центром оцінювання якості освіти.

3. Обрати шкільні предмети для спеціальності, на яку плануєте вступати (оскільки для кожної спеціальності існує свій перелік необхідних предметів /дисциплін. З ним можна ознайомитися у приймальній комісії ЗНУ або на її сайті (адреса — http://web.znu.edu.ua/pk/ — сайт приймальної комісії)

Для того, щоб зорієнтуватись та скоординувати свої дії майбутній студент може отримати кваліфіковані консультації та поради. У Запорізькому національному університеті компетентні працівники завжди готові допомогти у складних процедурних моментах.

Як зазначила на організаційній зустрічі із випускниками перед пробними ЗНО, керівник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету Юлія Паскевська, «у цьому плані всю необхідну інформацію щодо ЗНО і вступної кампанії 2016 року можна дізнатися не лише у співробітників приймальної комісії ЗНУ, а на сайті Приймальної комісії ЗНУ, де для випускників розміщені різні необхідні матеріали: це і Пам’ятка для майбутніх учасників пробного ЗНО, корисні посилання для абітурієнтів, інформація щодо ЗНО 2016, результати проведення пробних тренінгів з ЗНО (які вже завершилися), календарні графіки проведення основної сесії ЗНО, додаткової сесії ЗНО та багато іншої корисної інформації щодо вступу до вишу у 2016 році».

Зауважимо, що сертифікат ЗНО є основною умовою вступу до вищого навчального закладу, проте, ті випускники, хто з певних причин не пройшов тестування, або набрав недостатню для вступу кількість балів, все ж таки має можливість продовжити навчання у коледжах Запорізького національного університету.

Цикл пробних БЕЗКОШТОВНИХ тренінгів-тестувань із зовнішнього незалежного оцінювання якості знань, які проводилися на базі Запорізького національного університету, завершився.

Результати успішності ж останнього за графіком тренінгу будуть відомі через тиждень, з ними можна ознайомитися лише власне випускникам за кодом, який вони отримали під час тестувань. То ж побажаємо всім, хто дбає про свій освітній рівень завчасно, успіху!

Автор: Руслан Мухамбетов