Згадати цінність життя: історія дивовижної дівчинки Софійки

Іноді люди забувають про цінність свого життя, яке подаруавла їм рідна матір. З якою любов’ю окутувала в дитинстві, з яким трепетом вона ставилася до своєї дитини.

І ось її рідна дитинка починає хворіти тяжкими захворюваннями. Як її серце починає боліти за дитину, які тяжкі почуття вона відчуває. А дитина росте з цією хворобою і починає здаватися, але ми повинні запам’ятати раз і назавжди, що тільки віра в майбутнє зможе побороти все. Яскравим прикладом для мене стала 12-річна американка Софія Анагностоу.

Ця маленька дівчинка змогла перенести спинальну кровотечу, декілька операцій, переливання крові та тромбоцитів, а також небезпечну для її життя інфекцію. Вона почала цінувати великі речі в своєму житті: сім’ю та її найліпших друзів, а також — можливість відвідувати школу. Софійка стала цінувати навіть маленькі дрібниці. «Я намагаюсь жити на повну. Я вдячна за можливість вибігати на вулицю, їсти в ресторанах. Все про, що я ніколи не думала, займає мої думки зараз», — розповіла дівчинка американським журналістам. А також за ці півтора роки Софійка змогла змінити свої погляди на життя. Вона вважає, що в нашому житті багато яскравої краси, і ми повинні цінувати всі дрібнички, які є справжніми і реальними. Вони відкривають нам очі на багато істин, що люди іноді не усвідомлюють. Їй навіть почали приходити листи від людей. «Люди писали, що я їх надихаю, і це допомагає їхнім дочкам та синам пройти через важку хворобу. Мені здається, що я зробила щось  хороше. Я відчуваю, що допомогла людям», — говорить Софія.

Іноді ми не цінуємо кожну хвилинку свого життя. Інколи ми не замислюємося над маленькими дрібничками, які насправді в нашому житті мають велике значення.

Я сама хворію на епілепсію, і до сьогодні я навіть не замислювалась над тим, що у мене — життя, яке насправді мені потрібно цінувати та боротися до останнього. Коли я дізналася про свою хворобу, то закрилася від близьких для мене людей, перестала спілкуватися з однолітками. В цей момент мені було потрібно зрозуміти: чому саме зі мною це сталося? Що я робила не правильно ? І тут ти починаєш аналізувати все своє життя, намагаєшся зрозуміти, що треба зробити, щоб життя стало кращим. Я знайшла свої помилки і почала працювати над собою, щоб моя хвороба одступила. Якщо ти будеш вірити у те, що все буде добре, то світ тобі посміхнеться, й все вийде.

Аліна БЄЛОМИЙЦЕВА

Використано матеріали з сайту www.obozrevatel.com