Життя в гуртожитку: міфи та реальність

Бути студентом – найвеселіша частина життя молодої людини. Її закручує у неймовірний вирій емоцій та подій. Сесії, навчання, кохання і, звісно, життя в гуртожитку. Передивившись купу серіалів, студенти свято вірять у те, що життя в гуртожитку – це лише постійні гуляння, веселощі та купа друзів. Що ж, розглянемо ці та інші міфи більш детально.

У кожного є своя думка щодо такого життя. Деякі вважають, що воно дійсно веселе і безтурботне. На думку інших, це найгірше, що може трапитися з ними за час навчання.

Наприклад, студентка першого курсу Миколаївського університету         ім. Петра Могили Вікторія Колосюк каже: «Коли чую слово «гуртожиток», я одразу починаю відчувати страх, біль, і, найбільше, голод»

Студентка Національного університету ім. Тараса Шевченка Цвєткова Соф’я погоджується з думкою колеги і додає: «Гуртожиток – це буквально тарган на таргані. Ну принаймні в нашому гуртожитку так і є».

На основі цих відповідей можна виділити декілька міфів, що сформувалися серед студентства:

  1. У гуртожитках повно тарганів.

Так, вони є і немало, проте… якщо їх розводити, недотримуючись санітарних норм. Варто дотримуватися певних правил, наприклад, не залишати їжу на столі, і тоді таргани вас не турбуватимуть.

  1. Мешканці гуртожитків часто голодують.

Це неправда. Діти, які живуть там їдять все те ж, що і вдома. Звичайно, якщо лінитися і нічого не готувати, то доведеться голодувати, але це вже залежить безпосередньо від людини.

  1. Там не можливо вчитися, бо завжди хтось відволікає.

Також неправда. Всі студенти роблять домашнє завдання, без винятків. А ті, хто не хоче, просто не заважають і займаються своїми справами.

Тож, сподіваюсь, деякі міфи про життя в гуртожитку розвіяно. І все ж таки, проживання в ньому дійсно сповнене веселощів і приємних знайомств.

Автор: Валерія Лисенко

Фото: інтернет-ресурс versii.if.ua