ЗНУ радо вітав фронтмена українського гурту «Антитіла»

У Запорізькому національному університеті молодь зустрілася з фронтменом гурту «Антитіла» Тарасом Тополею. Він у 2019 році став першим українським артистом, який отримав почесне звання молодіжного посла фону ООН ЮНІСЕФ в Україні. Цей проект став найбільшим у сфері моніторингу думок молоді в світі та в Україні. Метою співпраці є підвищення та залучення активістів до громадської активності.

На зустрічі детальніше розповіли про проект U-Report. Це щотижневі онлайн опитування серед молоді. Отримані дані використовують для планування своєї діяльності громадські організації, місцева влада, міністерства та агенції ООН.

Прихильники відомого співака мали можливість поставити запитання, на які він охоче відповідав. Тарас розповів, що почав займатися музикою з 6 років. Грав на скрипці в музичній школі протягом 10 років, а уже в старших класах почав збирати власний колектив. І про фемінізм, сказавши, що відноситься до нього позитивно і спокійно, але до бойових феміністок, які принижують чоловіків, має негативне ставлення. Розповів про принципи виховання дітей, і найголовніше про те, що змусило Тараса займатися волонтерською діяльністю та чому саме U-Report.

«Волонтерська діяльність була вимушеною, коли почалася війна на Сході. Тоді була дуже складна ситуація не було ні медичного забезпечення, ні засобів захисту. І ми як публічні люди почали звертатися за допомогою, аби забезпечити хлопців необхідними речами та всім тим,що врятує їм життя. Для мене U-Report- це платформа, екосистема та ком’юніті», — наголосив Тарас Тополя.

Наприкінці зустрічі співак окреслив свій найголовніший меседж, який полягає у необхідності навчитися об’єднуватися.

Активні підписники телеграм-каналу UReportUkraine отримали призи по завершенню заходу.

А 21 березня гурт «Антитіла» проведуть свій сольний концерт у палаці спорту «Юність» м. Запоріжжя.

Автор: Аліна Колода