ЗНУ відзначили золотою медаллю за упровадження інноваційних технологій

Запорізький національний університет за результатами участі в Дев’ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

Виставка упродовж 24-26 жовтня 2017 року відбувалася в Київському Палаці дітей та юнацтва, отримав золоту медаль і диплом у номінації «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу», а також диплом «За активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу» за підписами президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя та в. о. директора Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Юрія Завалевського.

Участь в урочистому відкритті виставки взяли почесні гості – заступник голови комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Іван Кириленко, президент Академії педагогічних наук України Василь Кремень, начальник відділу модернізації вищої освіти Інституту модернізації змісту освіти  Юрій Сафонов та інші.

23468355_909154652575087_1731343078_o

Загалом участь у заході взяли 585 представників із 23 регіонів України та закордонних закладів Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини. Галузь освіти представили 93 українських ВНЗ, наукові установи, коледжі; 369 загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів обласних і міських органів управління освітою; 79 професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти; 32 виробники і постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти; видавництв, освітніх порталів.

Участь у виставці взяв і Економіко-правничий коледж ЗНУ, який також отримав золоту медаль і відповідний диплом. Чотири найкращі методичні розробки навчальних занять, які використовуються в освітньому процесі коледжу, – Я. С. Висоцької, викладача української мови та літератури («Життєвий і творчий шлях Павла Тичини»), І. О. Мордвінової, викладача економічних дисциплін («Попит, пропозиція та їх рівновага»), П. А. Васильєвої, викладача іноземної мови («Подорожі та туризм (Travel and Tourism)»), О. В. Павленко, викладача юридичних дисциплін («Джерела кримінального права зарубіжних країн») були відзначені конкурсною комісією у тематичній номінації «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу». Крім того, подякою за активну організаторську діяльність із упровадження інновацій у оновлення змісту освіти відзначили директора Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олену Грибанову.

Прес-служба ЗНУ