«Zobi Fest» — яскравий початок студентської осені

Запорізька молодь долучилась до флешмобу добрих справ. У рамках всеукраїнського фестивалю  «Zobi Fest» студенти нашого міста повинні були позмагатися за можливість побувати на заході. Організатори вбили двох зайців:  добрі справи зробили для міста та яскравий початок навчального року студентам подарували

Цього року відбувся третій «Zobi Fest» на Великому Лузі. Організатори виправили помилки минулих років і зробили дійсно якісну і яскраву студентську «тусовку». Для молоді були створені всі умови, щоб зарядитися енергією перед початком навчального року. На фестивалі були різноманітні тематичні зони, квести та фарби «Холі». А студентки з різних навчальних закладів підкорювали глядачів своєю красою на конкурсі «Top Model Z».

Відкриття фестивалю пройшло у стилі «Вуличний цирк». Поринути в атмосферу вечора допомогли тематичні костюми та яскраві декорації. Другий день розпочався з вечірки у стилі «Pool Party». Розважав молодь у басейні відомий DJ. Вранці третього дня кожен охочий мав можливість перевірити себе на ВІЛ та СНІД. Загалом студенти в захваті, організатори задоволені та обіцяють зробити «Zobi Fest» ще яскравішим наступного року.

Аліна Кононенко