Зустріч, яка пофарбувала осінь: Nika Lenina та Jackie-o у Запоріжжі

Гучна музика, що змушує серце битися частіше, яскраве світло, що грайливо танцює з темрявою, безліч палаючих очей та щирих вигуків – все це раптово оточило мене серед сірих днів осені. Сьомого жовтня стіни Jet Club-а раптово затремтіли від шаленого натовпу фанатів

vk.com

Безліч людей прийшло подивитися на своїх улюблених кумирів. В цей день нас привітав дует вокалістів – Nika Lenina та Jackieo, також відомих у такій сфері, як аматорське дублювання. Їхня творчість пов’язана  з озвучуванням японської анімації та, іноді, інших проектів. Вони вдихають життя в намальованих персонажів, та, незважаючи на те, що їхня діяльність непрофесійна, якість — дуже високого рівня. На жаль, спільних проектів в них немає. Крім цього, відстань роз’єднала їх на багато кілометрів. Україна – це рідна країна обох співаків, проте Jackie-o зараз живе в Росії, але їх об’єднує одне – YouTube та, звісно, зона фанатів.

Коли перед моїми очима відкрилися двері, я побачив велике приміщення з гарним інтер’єром, як в підготовленому та якісному закладі. Однак роздивитися все повною мірою не дозволяв натовп, який повільно просувався до наступного приміщення, де вже співала Олена (справжнє ім’я співачки). Їі голос наче виривав з цієї метушні. Нарешті, підійшовши до сцени, я побачив, як вона доспівує одну з моїх найулюбленіших пісень. «Прекрасна!»,  «Чудова!», «Неймовірно!» — лунало серед залу. «Вона шикарна», – сказав мій друг Кирило Гольченко.

1p3k_aoxmzs

Вражало те, як на це відповідала співачка. Вона милувалася та дякувала всім настільки щиро, що іноді навіть було помітно, як тремтів її голос. Між нею та нами відбулася бесіда, звичайна бесіда, ніби між друзями. В деякий момент мені здалося, що я сиджу теплим вечором біля вогнища, серед людей, які дуже близькі моєму серцю. За цим спілкуванням час пролетів дуже швидко пройшов і на сцені з’явився Jackie. З його появою атмосфера одразу змінилася. На зміну привітній сором’язливості прийшла велика харизма. Це відобразилось і на виконанні пісень. До цього моменту ми слухали перекладені пісні, які зустрічаються в японській анімації, а тепер лунали і рок, і поп, і багато інших різних пісень. Стіни закладу знов затремтіли від стрибків натовпу. Jackie тримав людей кожним своїм словом, кожним рухом. Але справжній сюрприз був, коли в кінці програми на сцені з’явився дует. Вони разом заспівали пісні, які можна було почути на їхніх YouTube каналах, але вперше вони співають разом, і, можливо, це був останній шанс послухати таке диво.

nrhbr68hlj8

Коли голос та мелодія затихла,  люди продовжували вигукувати ім’я співаків та різні компліменти, але потім  організатор сповістив, що є можливість отримати автограф від улюбленого кумира. Користуючись такою нагодою, натовп побіг до спеціально вказаного стола. Безліч приємних слів продовжуватися сипатися, наче осіннє листя. Однак незважаючи, на щирі побажання в приміщенні відбувався хаос. Люди не штовхалися, але було дуже тісно і можливість отримати автограф була не в усіх. Але все це не зіпсувало атмосфери та неймовірного настрою.

«Чудово сходили», – посміхаючись, зауважив мій супутник Кирило. Я з ним погоджуюсь, бо концерт був неймовірним, персонал -відповідальним та привітнім. В середині будівлі приємно знаходитись – чудовий інтер’єр та затишно. Артисти подарували нам шматочок щастя, не тільки завдяки пісням, а й тому, що кожен має свою особливу харизму та дуже приваблює цим. Ті вигуки, пісні та посмішки, наче фарбами розлетілися, пофарбувавши мою осінь.

Автор: Єгор БІКЧАНТАЄВ