Звітна конференція студенртської ради Запорізького національного університету

11 квітня в актовій залі навчального корпусу № 2 відбулася звітна конференція студенської ради Запорізького національного університету.

Представники студенчества всіх факультетів та коледжів розглянули ряд важливих питань. Зокрема, вони прослухали звіт про діяльність студради за 2015-2016 р.р,  її голови, студентки біологічного факультету Ганни Югриної та визнали її роботу задовільною. Також представники стуактивів факультетів затвердили  нове «Положення про студентське самоврядування в Запорізькому національному університеті» та кошторис діяльності студради на наступний навчальний рік.

Заступник голови студентської ради ЗНУ Оксана Вітковська розповіла про особливості складання та затвердження кошторису діяльності цього року органів студентського самоуправління нашого вузу. Так, Оксана зазначила, що при його складанны представники ЗНУ вивчили наработки провідних вузів України.

Був представлений новий орган студентського самоуправління, зокрема це студенська виборча  комісія. Це — новий виконавчий орган, який буде діяти протягом всього року і буде займатися проведенням усіх рівномірних виборів в органах студентського самоврядування. Це,за думкою представників студактива, має урівняти вибори на усіх рівнях.

Голова студенсткої ради дякувала за сприяння в роботі студентського активу проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гуру, помічника ректора з виховної роботи Наталію Воронову, начальника відділу з виховної роботи Світлану Кондратенко та інших представників керівництва університету.

На завершення свого виступу Ганна нагадала присутнім, що до виборів нового глави буде очолювати студрада в.о. глави, її заступник Влад Бандровський. Результати голосування підтвердили, що учасники конференції визнали роботу студради в минулому навчальному році задовільною.

Катерина Шпор

 

https://www.youtube.com/watch?v=rzw5yITIlmI

https://soundcloud.com/katerina-shpor/konferentsya