5 корисних сайтів для студентів

Інтернет - друг людини. Ми можемо години провести за комп’ютером за переглядом фільмів, спілкуванням в соцмережах, комп'ютерними іграми. А ще інтернет - це найкращій помічник  студентів. Щоб проводити  свій вільний час  в Інтернеті з користю - до вашої уваги  п'ятірка корисних сайтів, де ви стовідсотково знайдете щось цікаве для себе

http://www.hnetsistemas.com.br/

KeepMeOut — корисний сайт, якщо тобі потрібно працювати, а не сидіти в соціальних мережах, проте — ти не маєш сили волі. Користуватися ресурсом просто: вводиш url-адресу сайту, на який хочеш  обмежити свій доступ і вписуєш  часовий інтервал. І… вітаємо, в тебе з’явився час на навчання!

Should I Remove It? — цей ресурс стане ідеальним помічником для тих, хто прагне позбавитися  «сміття» з комп’ютера, але зовсім не розуміється в цьому. Цей ресурс підкаже, які програми на вашому ПК не приносять користі і напрошуються на видалення.

10 Minute Mail — дуже зручний ресурс для того випадку, коли вам терміново знадобилась електронна  поштова  скринька. На сайті можно створити адресу скриньки без реєстрації, буквально за секунду. Ця тимчасова пошта діє всього 10 хвилин  і є одноразовою.

MEGA — за допомогою цього сервісу ви маєте змогу  зберігати до 50 Гб своєї інформації  в цілковитій безпеці, такий спосіб називається хмарним збереженням данних і є дуже популярним сьогодні.

Свіжий погляд – сайт, корисний для тих, хто пише авторські тексти. Он-лайн програма перевірить ваш твір на на літературну коректність, знайде в тексті тавтологію та недоречну паронімію.

Анастасія ТАЦІЙ