5 незвичайних музеїв світу

З кожним роком наш творчий світ поповнюється новими художниками, скульпторами, музикантами та іншими не менш цікавими особистостями

http://snovadoma.ru/

Кожен готовий дивувати, створюючі нові тенденції та мистецькі тренди. Адже конкуренція — величезна, а придумати щось надзвичайне в 21 столітті не так вже й легко.

Але коли виходить знайти щось нове і цікаве його і представити потрібно народу кращим чином, а як це ще можна зробити як не на виставках або в музеях. На сьогодні представлена величезна кількість музеїв. І чимало з них такі, що дивують і вражають. Звернемо увагу на найцікавіші:

Музей волосся Лейли (США)

allfreefoto.ru

Творця настільки інтригуючого музею звуть Лейла Коун. У житті Лейла дипломований перукар. Їй настільки подобалася своя справа, що вона вирішала заглибитися ще більше в свою професію: відкрила мережу салонів і навіть коледж косметології. Але головним її експериментом став музей, в якому… Ні, навіть не перуки. У музеї Лейли Коун можна — картини, намиста, браслети, кільця, медальйони, вінки. Родзинкою є музейні експонати, виготовлені з волосся відомих людей — Е. Преслі, А. Лінкольна, Д. Вашингтона та ін.

Музей людського тіла (Нідерланди)

www.colors.life

На будівництво такого музею пішло більше півтора року. А народжувалася ідея аж 12 років. Творці хотіли показати людям візуально, як влаштований людський організм. Адже не всі до кінця розуміють своє тіло і як все ж таки впливають на організм погані звички.

У такому музеї можна не тільки подивитися як виглядають органи але і подивитися як вони працюють. Музей побудований у вигляді сидячої людини, половина якої захована в скляному будинку. Відвідувачі пересуваються ескалатором та розглядають навколо інсталяції у вигляді пізних частин людського організму. Найцікавіше в музеї те, що протягом всієї екскурсії відвідувачі потрапляють в 5D: їх супроводжують звукові, динамічні, ароматичні ефекти.

Музей нашийників для собак (Великобританія)

http://vpolete.by/

Цей музей з’явився випадково завдяки Гертруді Хант, яка власне і принесла перші нашийники для собак. На той момент це ще був замок, який потім завдяки новим надходженням старовинних нашийників перетворювався в музей.

Нашийники з шипами, наприклад, призначені для полювання собак на великого звіра, нашийники на замку служили одному господареві і тільки він міг розпоряджатися собакою.

Музей сніжинок (Японія)

snovadoma.ru

Засновник такого незвичайного музею — японський вчений Накая Укітіро, який дуже захоплювався сніжинками. Але йому довгий час не вдавалося детально розглянути сніжинку зблизька, адже вона відразу ж танула. З появою професійних фотоапаратів, він нарешті зміг фіксувати сніжинки та розглядати їх форму на знімку досхочу.  Ці фотокартки і стали експонатами музею.

Вчений зацікавився сніжинками, в першу чергу, через їх унікальність: адже жодна не схожа на іншу. І цю красу пан Укітіро захотів показати всім.

Музей брехні (Німеччина)

www.ediscover.ru

Здавалося б — чи може існувати такий музей, як можна матеріально продемонструвати брехню? А ось як.

Директор музею брехні, Райнхард Цабк, вважає, що між правдою і брехнею — дуже тонка грань. У його музеї всі експонати підроблені. І він зовсім не приховує це.

У музеї — 10 кімнат і в них зібрані дуже цікаві предмети, наприклад: швабра Сталіна, радіо з «Титаніка», вуса Гітлера і багато інших чудернацьких речей.

Мілана КИРИЧЕНКО